Top
Apdovanoti mokinių piešinių konkurso „Vandens magija“ laureatai

Apdovanoti mokinių piešinių konkurso „Vandens magija“ laureatai

2023-05-23


Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius ir UAB „Jonavos vandenys“ direktorius Romas Keliauskas apdovanojo mokinių piešinių konkurso „Vandens magija“ laureatus. Įmonės paskelbtas konkursas šiemet sulaukė didelio susidomėjimo – buvo gauta per 60 piešinių.

Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į aplinkosaugines problemas, suteikti jiems galimybę išreikšti savo požiūrį į vandens saugą ir taršos prevenciją, ugdyti vertybines nuostatas ir kūrybinius gebėjimus.

Mokinių piešinius vertino komisija, kurios sudėtyje – ir Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos dailės mokytojos.

Mokinių piešinių konkurso nugalėtojai

Moksleiviai iki 12 metų:

I vieta – Liepa Frišmantaitė, 12 metų, Jonavos Justino Vareikio progimnazija.

II vieta – Agota Čirvinskaitė, 9 metai, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija.

III vieta – Grytė Skersonaitė, 12 metų, Ruklos J. Stanislausko mokykla – daugiafunkcis centras.

Moksleiviai nuo 13 iki 18 metų:

I vieta – Beatričė Vaišnoraitė, 18 metų, Jonavos Senamiesčio gimnazija.

II vieta – Benas Meslinas, 18 metų, Jonavos Senamiesčio gimnazija.

III vieta – Evelina Kučinskaitė, 14 metų, Ruklos J. Stanislausko mokykla – daugiafunkcis centras.

Bendrovė „Jonavos vandenys“ taip pat skyrė paskatinamuosius prizus už idėją: Skaistei Šimkutei, 11 metų, Jonavos „Neries“ pagrindinė mokykla ir Rusnei Krasauskaiteu, 15 metų, Jonavos Senamiesčio gimnazija.

Jonavos rajono savivaldybėje pagerbtos ir apdovanojimus laimėjusių moksleivių dailės mokytojos: Jonavos Senamiesčio gimnazijos dailės mokytoja Edita Danielienė, Jonavos Justino Vareikio progimnazijos dailės mokytoja Inga Naujokienė, Ruklos J. Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro dailės mokytoja Edita Janavičienė, Jonavos „Neries“ pagrindinė mokyklos dailės mokytoja Rasa Kersnauskaitė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos dailės mokytoja Lina Korsakienė.SVARBI INFORMACIJA

Birželio mėn. 7 d. dėl vandentiekio įvado keitimo darbų nuo 8 val. iki 13 val. bus nutrauktas vandens tiekimas vandens vartotojams, gyvenantiems Chemikų g. Nr.13 name. Atsiprašome dėl nepatogumų.

Moki Jonava

VANDENS APSKAITOS PRIETAISŲ TIKRINIMAS

Jonavos mieste: (8 605) 196 58

NEBŪKITE PATIKLŪS!

UAB „Jonavos vandenys” prašo gyventojų nebūti patikliais ir visuomet įsitikinti, kad asmuo norintis patikrinti, pakeisti vandens apskaitos prietaisą yra tikrai Vandens tiekėjo atstovas.
Prieš įsileidžiant į patalpas paklauskite asmens vardo, pavardės, paprašykite parodyti darbuotojo pažymėjimą, kilus abejonių skambinkite į klientų aptarnavimo tarnybą (8 349) 536 28