Top
Apdovanoti mokinių piešinių konkurso „Vandens magija“ laureatai

Apdovanoti mokinių piešinių konkurso „Vandens magija“ laureatai

2023-05-23


Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius ir UAB „Jonavos vandenys“ direktorius Romas Keliauskas apdovanojo mokinių piešinių konkurso „Vandens magija“ laureatus. Įmonės paskelbtas konkursas šiemet sulaukė didelio susidomėjimo – buvo gauta per 60 piešinių.

Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į aplinkosaugines problemas, suteikti jiems galimybę išreikšti savo požiūrį į vandens saugą ir taršos prevenciją, ugdyti vertybines nuostatas ir kūrybinius gebėjimus.

Mokinių piešinius vertino komisija, kurios sudėtyje – ir Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos dailės mokytojos.

Mokinių piešinių konkurso nugalėtojai

Moksleiviai iki 12 metų:

I vieta – Liepa Frišmantaitė, 12 metų, Jonavos Justino Vareikio progimnazija.

II vieta – Agota Čirvinskaitė, 9 metai, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija.

III vieta – Grytė Skersonaitė, 12 metų, Ruklos J. Stanislausko mokykla – daugiafunkcis centras.

Moksleiviai nuo 13 iki 18 metų:

I vieta – Beatričė Vaišnoraitė, 18 metų, Jonavos Senamiesčio gimnazija.

II vieta – Benas Meslinas, 18 metų, Jonavos Senamiesčio gimnazija.

III vieta – Evelina Kučinskaitė, 14 metų, Ruklos J. Stanislausko mokykla – daugiafunkcis centras.

Bendrovė „Jonavos vandenys“ taip pat skyrė paskatinamuosius prizus už idėją: Skaistei Šimkutei, 11 metų, Jonavos „Neries“ pagrindinė mokykla ir Rusnei Krasauskaiteu, 15 metų, Jonavos Senamiesčio gimnazija.

Jonavos rajono savivaldybėje pagerbtos ir apdovanojimus laimėjusių moksleivių dailės mokytojos: Jonavos Senamiesčio gimnazijos dailės mokytoja Edita Danielienė, Jonavos Justino Vareikio progimnazijos dailės mokytoja Inga Naujokienė, Ruklos J. Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro dailės mokytoja Edita Janavičienė, Jonavos „Neries“ pagrindinė mokyklos dailės mokytoja Rasa Kersnauskaitė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos dailės mokytoja Lina Korsakienė.SVARBI INFORMACIJA

Šių metų birželio mėn. 21 d. dėl naujų vandentiekio tinklų prijungimo darbų nuo 10 val. iki 15 val. bus nutrauktas vandens tiekimas vandens vartotojams, gyvenantiems Užusalių kaime Taikos g (nuo Nr.1 iki Nr. 18 imtinai) ir Gėlių g.

Moki Jonava

VANDENS APSKAITOS PRIETAISŲ TIKRINIMAS

Jonavos mieste: (8 605) 196 58

NEBŪKITE PATIKLŪS!

UAB „Jonavos vandenys” prašo gyventojų nebūti patikliais ir visuomet įsitikinti, kad asmuo norintis patikrinti, pakeisti vandens apskaitos prietaisą yra tikrai Vandens tiekėjo atstovas.
Prieš įsileidžiant į patalpas paklauskite asmens vardo, pavardės, paprašykite parodyti darbuotojo pažymėjimą, kilus abejonių skambinkite į klientų aptarnavimo tarnybą (8 349) 536 28