Top
Sėkmingas remontas

Sėkmingas remontas

2021-12-30

Šių metų lapkričio mėn. UAB „Jonavos vandenys“ sėkmingai atliko sklendžių kameros esančios viršutinėje miesto dalyje, Virbalų g. ir Vasario 16-osios g. sankirtoje remonto darbus.

Kamera buvo įrengta prieš keturis dešimtmečius. Joje sumontuota įranga – fiziškai ir morališkai pasenusi. Pabrėžtina, kad šioje kameroje esančios uždaromosios armatūros pagalba valdomas geriamo vandens tiekimas Rimkų, Juodmenos, Kosmonautų, Lakštingalų, Baldininkų, Pramonės mikrorajonų vartotojams, t. y. didžiajai miesto daliai.

Dėl šios priežasties sėkmingas ir savalaikis darbų atlikimas buvo labai svarbus. Džiaugiamės, kad darbus pavyko atlikti profesionaliai ir kokybiškai.SVARBI INFORMACIJA

Sausio mėn. 25 dieną dėl įvykusios vandentiekio avarijos nutrauktas vandens tiekimas Geležinkelio gatvėje Jonavoje. Remonto darbus planuojame iki 12 val. Atsiprašome dėl nepatogumų.

Moki Jonava

VANDENS APSKAITOS PRIETAISŲ TIKRINIMAS

Jonavos mieste: (8 605) 196 58

NEBŪKITE PATIKLŪS!

UAB „Jonavos vandenys” prašo gyventojų nebūti patikliais ir visuomet įsitikinti, kad asmuo norintis patikrinti, pakeisti vandens apskaitos prietaisą yra tikrai Vandens tiekėjo atstovas.
Prieš įsileidžiant į patalpas paklauskite asmens vardo, pavardės, paprašykite parodyti darbuotojo pažymėjimą, kilus abejonių skambinkite į klientų aptarnavimo tarnybą (8 349) 536 28