Top
SODŲ G. PRADEDAMI LIETAUS NUOTEKŲ VALYKLOS STATYBOS DARBAI

SODŲ G. PRADEDAMI LIETAUS NUOTEKŲ VALYKLOS STATYBOS DARBAI

2020-06-11

Įgyvendinant projektą „Paviršinių (lietaus) nuotekų infrastruktūros plėtra, rekonstrukcija Jonavos mieste darbų sutartis“ buvo sujungti trys paviršinių (lietaus) nuotekų baseinai į vieną prie Joninių slėnio. UAB „Jonavos vandenys“ kreipėsi į Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrą  dėl papildomų finansavimo skyrimo planuojamiems statyti paviršinių (lietaus) nuotekų valymo įrenginiams ties Sodų g. 93, Jonavoje. Gavus finansavimą, 2019 m. spalio 9 d. su rangovu UAB „KRS“ buvo pasirašyta „Paviršinių (lietaus) nuotekų valymo įrenginių ties Sodų g. 93, Jonavos mieste statyba.

Šiais metais buvo parengtas paviršinių nuotekų valymo įrenginių statybos projektas, o gegužės 26 d. gautas statybos leidimas.  Informuojame, kad birželio 10-11 d. pradedami vykdyti darbai statybvietėje.

Atsiprašome už laikinus galimus nepatogumus.VANDENS APSKAITOS PRIETAISŲ TIKRINIMAS

Jonavos mieste: (8 605) 196 58

NEBŪKITE PATIKLŪS!

UAB „Jonavos vandenys” prašo gyventojų nebūti patikliais ir visuomet įsitikinti, kad asmuo norintis patikrinti, pakeisti vandens apskaitos prietaisą yra tikrai Vandens tiekėjo atstovas.
Prieš įsileidžiant į patalpas paklauskite asmens vardo, pavardės, paprašykite parodyti darbuotojo pažymėjimą, kilus abejonių skambinkite į klientų aptarnavimo tarnybą (8 349) 536 28